کد خبر: ۹۴۲۱۶
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
در حالي كه كمتر از يك ماه از تغييرات يكي از مجموعه هاي توليد آلومينيوم كشور نمي گذرد مديريت اين مجموعه بدون انجام مناقصات قانوني و مصوبه هيات مديره اقدام به عرضه محصولات صادراتي اين مجموعه كرده است.
جمهوریت؛
مديريت اين مجموعه كه در زمان حضور در هيات مديره مديرعامل سابق را متهم به عرضه نكردن محصول داخلي كرده بود در مدت حضورش تنها كمتر از سه هزارتن محصول عرضه كرده اين در حالي است كه در گذشته ماهانه حدود ٨ هزار تن محصول در اين شركت عرضه ميشد.

پيش از اين مشاورعالي مدير عامل سابق در گفت و گو با رسانه ها گفته بود آقاي مديرعامل با فرافكني اقدام به تعطيل كردن صادرات كرده بود تا با مجموعه مورد نظر خود قرارداد صادراتي منعقد كند.

محمودي در حالي كه مديرعامل جديد را دعوت به مناظره كرده بود خطاب به وي گفته بود آقايي كه خود را وابسته به برخي از جريانات قدرت مي داند بايد بداند تخلف براي همه تخلف است و حق سواستفاده از موقعيت خود را ندارد.

با توجه به اينكه تمامي اسناد اين اقدامات غيرقانوني در شركت موجود است وزير محترم صنعت، معدن و تجارت بايد با بررسي و احضار مديريت  اين مجموعه تا دير نشده جلوي اقدامات غيرقانوني را بگيرند.

در اين حال نمايندگان محترم نيز بايد طرح تحقيق و تفحصي كه پيش از اين مطرح كرده بودند را مجددا پيگيري كنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر