کد خبر: ۹۳۳۵۷
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۳
هفته شانزدهم لیگ آزادگان امروز (یک‌شنبه) با انجام شش دیدار آغاز شد.
جمهوریت؛ هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتبال، از ساعت ۱۴ امروز (یک‌شنبه) با انجام هفت دیدار، برگزار شد.

* در یکی از مهم‌ترین بازی‌های این هفته تیم‌های خونه به خونه بابل و اکسین البرز در بابل به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم مازندرانی به پایان رسید. گل خونه به خونه را در این بازی مهدی خیری (۳۴) به ثمر رساند. خونه به خونه با این پیروزی، ۲۸ امتیازی شد و به رتبه چهارم جدول صعود کرد.

* در دیگر بازی این هفته، تیم‌های گل گهر سیرجان و برق جدید شیراز مقابل هم قرار گرفتند. در پایان این تیم برق جدید شیراز بود که موفق شد با نتیجه ۲ بر یک از سد میزبان سیرجانی خود بگذرد. گل‌های این بازی را پوریا آریا کیا و سعید خردمند برای برق و محمد غلامی برای گل گهر به ثمر رساندند. برق با سه امتیاز این بازی ۲۹ امتیازی شد و به رتبه سوم جدول صعود کرد.

* تیم‌های آلومینیوم اراک و مس کرمان در یکی دیگر از بازی‌های این هفته به رقابت با یکدیگر پرداختند که در نهایت این مس کرمان بود که با نتیجه ۲ بر صفر، آلومینیوم را از پیش رو برداشت. مس با این پیروزی ۲۴ امتیازی شد اما نتوانست از رتبه هشتم به رتبه‌های بالاتر صعود کند.

* در دیگر بازی مهم این هفته، تیم شهرداری ماهشهر که هدایتش را به تازگی علیرضا مرزبان بر عهده گرفته است، در مصاف با میزبان خود یعنی ملوان بندر انزلی با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد. وحید حیدریه برای ملوان (دو بار) و فرشید پاداش برای شهرداری ماهشهر گلزنی کردند. ملوان با این برد ۲۲ امتیازی شد و با یک پله صعود به رتبه نهم جدول رسید.

* در دیگر بازی این هفته راه آهن به مصاف شهرداری تبریز رفت که در پایان، شهرداری تبریز توانست میزبان خود را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد.

* دو تیم ماشین سازی تبریز و صبا قم نیز به مصاف هم رفتند. این بازی بدون گل مساوی به پایان رسید.

* دیدار تیم‌های فجرسپاسی و نساجی هم بدون گل مساوی به پایان رسید. فجر سپاسی در دقایق پایانی این بازی یک پنالتی را از دست داد.

به گزارش ایسنا، هفته شانزدهم لیگ آزادگان با انجام دو دیدار دیگر به پایان می‌رسد. در این دیدارها تا دقیقه ۷۰، نفت مسجد سلیمان و بادران تهران ۳ بر ۳ و تیم‌های ایران جوان بوشهر و مس رفسنجان یک بر یک مساوی هستند.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر