کد خبر: ۹۲۸۳۶
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
اکبر صادقی می‌گوید از نفت تهران ۵۰۰ میلیون و از صبای قم ۴۵۰ میلیون طلبکار است.
جمهوریت؛ اکبر صادقی، درباره تساوی تیمش در برابر پرسپولیس تهران اظهار کرد: بازی سختی در برابر پرسپولیس داشتیم، با توجه به تعداد بالای محرومان و مصدومان پدیده طبیعی بود که در نیمه دوم کمی بسته‌تر بازی کنیم و به ضدحملات چشم بدوزیم.
او افزود: حریف ما تیمی بود که در بین ۴ تیم برتر آسیاست، مدافع عنوان قهرمانی است ولی ما نه بازیکنان خود را به همراه داشتیم و نه حتی سرمربی‌مان اجازه حضور روی نیمکت داشت. این مسائل دست به دست هم داد که نتوانیم پدیده همیشگی باشیم اما به هر حال کسب یک امتیاز از ورزشگاه آزادی اتفاق خوبی بود که قطعا در ادامه راه به ما کمک خواهد کرد.
صادقی با اشاره به این که برخی از بازیکنان پدیده برای اولین‌بار در آزادی به میدان رفتند، گفت: بازیکنان جوانی در این بازی در ترکیب داشتیم که برای اولین‌بار بود در آزادی به میدان می‌رفتند، خوشبختانه آن‌ها هم با صحبت‌هایی که انجام شد توانستند عملکرد خوبی داشته‌ باشند.
وی با انتقاد از داور مسابقه گفت: فکر می‌کنم داور مسابقه کمی با حریف مهربان بود و برای ما سخت‌گیری می‌کرد. هر سه کارتی که به پدیده داد سبب شد تا من، ایمانی و خانزاده بازی با نفت تهران را از دست بدهیم، ضمن این که مرادمند، گرامی و عباسیان هم قطعا به دیدار با نفت نمی‌رسند و کار سختی در پیش خواهیم‌ داشت.
صادقی درباره طلب‌هایش از نفت تهران گفت: از نفت حدودا ۵۰۰ میلیون تومان و از صبای قم ۴۵۰ میلیون طلبکارم. صبا که به لیگ یک سقوط کرده و در این لیگ هم شرایط خوبی ندارد، نفت هم که چندین مالک و مربی عوض کرده‌ است. متاسفانه نمی‌دانم چه کار باید بکنیم تا به حق‌مان برسیم. در فدراسیون هم تنها کاری که صورت گرفت به ما اعلام شد که این‌قدر از دو تیم صبا و نفت می‌خواهید. این موضوع را که خودمان هم می‌دانستیم اما سوال اینجاست که برای رسیدن به حق خود چه باید بکنیم؟
بازیکن پیشین تیم ملی کشورمان با تاکید بر این که بازیکن باید برای رقم‌هایی که دریافت نکرده هم مالیات بپردازد گفت: واقعا شرایط سختی است، از دور همه فکر می‌کنند که بازیکنان فوتبال میلیاردها تومان پول می‌گیرند اما واقعیت این نیست. در نفت واقعا دلی کار کردیم و هر روز یک نفر از جیب خود برای تیم خرج می‌کرد. یک روز علی دایی، یک روز آندو تیموریان، یک روز عزتی، یک روز ایمان مبعلی و ... در نهایت هم دیدید که از چندین بازی مهم سربلند بیرون آمدیم و قهرمان حذفی شدیم‌. این مزد زحمات ما نیست.
او افزود: تیمی که سهمیه آسیایی کسب کرده چرا باید این‌قدر راحت از آسیا کنار گذاشته‌ شود؟ مگر استقلال، پرسپولیس و تراکتور بدهی ندارند؟ زحمت را کشیدیم و حالا ذوب خیلی راحت به آسیا برود؟ مگر کل بدهی‌های نفت چقدر است؟ اگر فرض کنیم که نفت هر سال ۱۰ میلیارد خرج تیم بستن کرده، مجموع بدهی این سه ساله ۳۰ میلیارد تومان می‌شود. واقعا رقم بدهی سه تیم دیگر این‌قدر است؟ پس این چند ده میلیاردی که از آن صحبت می‌شود چیست؟
صادقی با اشاره به این که تیم ملی شرایط خاصی دارد و در سال منتهی به جام جهانی هستیم، گفت: به تاج حق می‌دهم که مشغله کاری فراوانی برای آماده‌سازی تیم ملی جهت حضور موفق تیم ملی در جهانی روسیه داشته‌ باشد، اما کاش فکری به حال فوتبال شود تا به بهترین شکل ممکن این قبیل مسایل یک بار برای همیشه حل شود. وقتی فوتبال ما موفق است، استعدادها، مردم و جامعه ما خوشحال است. حق فوتبال این شرایط سخت نیست.
این بازیکن تیم پدیده درباره شانسش برای دعوت به تیم ملی اظهار کرد: در دوره‌های گذشته کی‌روش مرا به تیم ملی دعوت کرد، امیدوارم با حفظ روند فعلی و تمرکز بیش‌تر بتوانم اعتماد کادرفنی تیم ملی را به دست بیاورم، آرزوی هر بازیکنی بازی با لباس تیم ملی در جام جهانی است.
منبع: ایسنا
اخبار مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر