کد خبر: ۹۱۵۲۹
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان درباره لیست اماکن ورزشی رایگان که قرار است در اختیار دانش‌آموزان و دانشجویان قرار گیرد، بیان کرد: تا دو هفته‌ دیگر ابلاغیه آن را به ادارات کل استان‌ها ارسال خواهیم کرد.
جمهوریت؛ غلامرضا شعبانی بهار درباره لیست اماکن ورزشی که قرار است به صورت رایگان در اختیار دانش‌آموزان و دانشجویان قرار بگیرد، بیان‌ کرد: هر مکان ورزشی در استان‌ها که مسئولیت آن با وزارت ورزش و جوانان است، شامل این طرح می‌شود. برای مثال استخر بخش خصوصی یا اماکنی که در اختیار استانداری‌ها، دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش قرار دارند شامل این طرح نمی شوند و تنها اماکن ورزشی که متعلق به وزارت ورزش و جوانان  و مسئولیت آن با وزارت است شامل حال این طرح می‌شود.

او در ادامه‌ افزود: از ساعت هشت تا 10 در شهرستان‌ها و هشت تا 12 در روستاها اماکن ورزشی زیر نظر وزارت ورزش و جوانان به صورت رایگان در اختیار آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها قرار می‌گیرند.

شعبانی بهار در پاسخ به این سوال که آیا لیست این اماکن مشخص است یا خیر؟ بیان‌ کرد: خیر. لیست این اماکن در استان‌ها موجود است و در دسترس ما نیست. ممکن است در یک استان پنج سالن و در استانی دیگر سه سالن وجود داشته باشد.

او در ادامه در پاسخ به این سوال که طبق پیگیری ها از ادارات کل، هنوز اماکن مشخص نیستند، ادامه‌ افزود: به ادارات کل استان‌ها ابلاغیه‌ای زده نشده است و ما در حال‌ آماده کردن نامه آن هستیم تا وزیر ورزش و جوانان آن را به اداره کل استان‌ها ابلاغ کند. در حال‌ حاضر تنها مصوبه شورای معاونان را دریافت کرده‌ایم و من امروز در حال‌ اصلاح متن نامه بودم تا پس از نهایی کردن در اختیار وزیر قرار دهیم و سپس به استان‌ها ابلاغ شود. ظرف مدت یک یا دو هفته‌ دیگر این ابلاغیه به دست استان‌ها خواهد رسید تا کار را آغاز کنند.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر