کد خبر: ۸۶۸۵۳
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
پورابراهیمی:
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام در زمینه‌های سرمایه گذاری و اشتغال در راستای اقتصاد مقاومتی ستودنی است.
جمهوریت؛ محمدرضا پورابراهیمی در نشست با مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و معین اقتصادی شهرستان راور ضمن تقدیر از زحمات و تلاش دکتر مخبر و مدیران این ستاد در زمینه اشتغالزایی در سراسر کشور به ویژه  شهرستان های کرمان و  راور اظهار داشت: رفع محرومیت از مناطق کمتر توسعه یافته از مهم ترین فعالیت های ستاد در سراسر کشور است.

پورابراهیمی ادامه داد: با توجه به اقدامات ستاد فرمان امام در شهرستان راور به زودی ۳۰ طرح اشتغالزا در شهرستان راور عملیاتی و اجرایی خواهد شد.

وی افزود: مجموع طرح هایی که تا پایان شهریور ماه پس از تصویب نهایی در بخش اقتصادی ستاد اجرایی فرمان امام در شهرستان راور انجام خواهد شد، بیش از ۵۰ میلیارد تومان خواهد بود که در این طرح ها حدود ۱۰۰۰ خانوار اشتغال خواهند داشت.

نماینده مردم کرمان و راور گفت: با روند قابل قبول و سرعت فعلی سرمایه گذاری در شهرستان راور به عنوان شهر نمونه اقتصاد مقاومتی، ظرف سال‌های آینده معضل اشتغال تا حد زیادی مرتفع خواهد شد.

در پایان این نشست رئیس ستاد ستاد اجرایی فرمان امام، از اختصاص ۷ میلیارد تومان جهت ساخت مساجد، مسکن محرومین و راه روستایی در شهرستان راور خبر داد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: پورابراهیمی ، اشتغال
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر