کد خبر: ۸۵۳۹۵
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
فیلم کوتاه داستانی «آرزوی حبیب» در جنوب استان کرمان کلید خورد.
جمهوریت؛ جشنواره تخصصی فیلم و عکس «بیطار»، با حضور دکتر علی احمدی، مدیر کل و معاون سلامت دامپزشکی جنوب استان کرمان و تولید فیلم «آرزوی حبیب» در روستای بهرامی از توابع شهرستان جیرفت آغاز شد. این فیلم به سفارش اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان و به جهت ارسال به جشنواره فیلم و عکس بیطار در حال تولید است.

علی احمدی با حضور در مرحل فیلمبرداری این فیلم، ضمن قدردانی از عوامل سازنده این اثر اظهار داشت: نخستین جشنواره فیلم و عکس بیطار از 14تا 17 مهرماه از سوی سازمان دامپزشکی کشور با هدف معرفی و همچنین فرهنگ سازی جایگاه دامپزشکی در تهران برگزار خواهد شد و در این راستا آثار تولیدی در جنوب کرمان با مشاوره اداره کل دامپزشکی و با تاکید بر انعکاس پتانسیل‌های منطقه به این جشنواره ارسال خواهند شد.

مدیر کل دامپزشکی جنوب کرمان گفت: فراخوان جشنواره فیلم و عکس بیطار از طریق پرتال اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان و انتشار در نشریات محلی به عموم اطلاع رسانی گردیده و آثار منتخب به جشنواره مذکور ارسال می ‌شود.

فیلم کوتاه داستانی «آرزوی حبیب» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی هدایت پیرنیا از فیلم سازان و مستندسازان جیرفتی در حال تولید است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر