کد خبر: ۸۴۷۷۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
سردبير صداي صنعت:
سردبير پايگاه خبري صداي صنعت با استقبال از حضور دكتر شريعتمداري به عنوان گزينه پيشنهادي وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: امروز كه قلم به دست گرفته‌ام و اين سطور را سياه مي‌كنم،نور اميد سفيدي در دل پيدا كرده‌ام چراكه نیک به یاد دارم در دوران درخشان شما در وزارت بازرگانی پدران ما شرمنده روي فرزندان خود نبودند. بازارها رونق داشت و بر سر سفره نان پر نعمت بود.
جمهوریت؛
حضور دكتر شريعتمداري در وزارت صنعت نويد بخش رونق توليد در كشور است

 علي اكبر محمودي افزود: نيك مي‌دانم كه آن روزها در مسند وزارت به جاي تكيه زدن بر صندلي،‌ عملا پاي كار بودي و شب و روز را مي‌دویدی و تلاش مي‌کردی تا مایحتاج مردم به موقع تامین شود و بي‌ هيچ كم‌ و كاست بر سر سفره‌ها بيايد. 

 وي ادامه داد: خدا را گواه دارم و مطمئنم كه مردمان اين سرزمين نيز به صواب اعتراف دارند كه همواره در راه پيشبرد امور وزارت بازرگاني در دولت اصلاحات چه بي‌دريغ و بي‌منت تلاش كرده‌اي. 

 اين فعال اقتصادي تصريح كرد: آن روزها در برابر هجمه‌هاي منتقدين تند و تيز با صبوري و متانت مثال زدني خويش تنها به فكر رفع مشكلات مردم به ويژه در حوزه معيشت بودی و رجاء واثق دارم در امتداد آن مسير،‌ امروز و فردا در مسئوليت جديد نيز شجاعانه در برابر دست ‌اندازان به بيت‌المال خواهي ايستاد و مسائل پيش‌روي صنعت كشور را مرتفع خواهي نمود. وي اظهار داشت: از اعماق وجود و بدون هيچ تملقي اعلام مي‌دارم كه خالصانه دوستت دارم چرا كه متانت و صبوري‌تان مرا به ياد شناسنامه انقلاب حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني مي‌اندازد؛ هم او كه مي‌دانم تا چه اندازه به ايشان علاقمند بودي و هستي. 

 محمودي با بيان اينكه تو را دوست دارم چون هنوز از ياد نبرده‌ام در دوران ناسپاسی و آدم فروشی و اخلاق کشی، در انتخابات ۹۲ با مشی اخلاق و اعتدال به میدان آمدی و شرط باقیماندت در میدان عدم حضور آیت الله هاشمی بود افزود: در همان روز ثبت‌نام، از قضا آیت الله هم به خواست مردم به میدان آمد و باوجود آنكه فرصت ارزنده‌اي براي انتخاب شدن از سوي مردم را داشتي به رسم ادب و معرفت و جوانمردي به احترام شناسنامه انقلاب انصراف دادی و سكوت پيشه كردي.

 وي ادامه داد: فرياد اعتدال و ميانه‌روي را در وانفسای تندروی‌ها و بداخلاقي‌‎هاي دولت دهم از زبانت شنیدم که گفتی نیاز جامعه امروز اعتدال و پرهیز از تندروی‌هاست و وقتی در کارزار انتخابات عقیده قلبی خويش را بصورت شعاری مصادره شده شنيدي نه تنها صداي اعتراض بر نياوردي بلكه با سكوت به خيل عظيم مردمي پيوستي كه همواره همراهشان بوده‌اي و با وزانت خويش به اعتدالیون و ميانه‌روهاي جدید با تمام وجود در راستای نهادینه شدن اعتدال در کشور كمك نمودي.

 سردبير پايگاه خبري صداي صنعت گفت: تو را دوست دارم چراکه با وجود تمام شایستگی وقتي در مقابل لشگر سهم‌خواهان، از حضور در دولت يازدهم بازماندي، دست همراهي خويش را جدا نكرده و خدمت را به دوري گزيدن از پيشبرد امور ترجيح دادي و چه زيبا بر واژه خدمت عينيت بخشيدي و بار ديگر در برابر تمام هجمه‌هاي پيش‌روي دولت با پاك دستي تمام عنان معاونت اجرايي رييس جمهور را در دست گرفتي و در كارزار انتخاباتي دوازدهم نيز در كنار دولت ماندي و هم‌صدا با مردم حماسه ی نو آفريدي.

 وي با بيان اينكه بي‌ترديد نام نیک، اخلاق حسنه و هنر ذاتی مدیریتی‌ات سه عاملی بود كه باعث شد تا هنرمندانه و متخصصانه به عنوان پلی ارتباطي میان اصلاح‌طلبان و اصولگرایان و معتدلین در حمایت از دکتر روحانی باشي گفت: اینگونه شد که توانستیم بار دیگر حماسه ای بیافرینیم از جنس امید تا از نیمه راه برنگردیم. 

 محمودي با بيان اينكه از جوانی دغدغه‌ات تنها مردم و كشور بود و در همان روزها نيز جبهه و جنگ را رها نكردي و امروز نيز در سنگر خدمت به مردم شجاعانه پيش مي‌روي افزود: سال‌ها خويش را وقف مردم کردی تا لبخند رضایتشان مرهمي بر خستگی های سال‌هاي دور و نزديكت باشد. اين فعال اقتصادي با بيان اينكه نیک مي‌دانم كه در طول سال‌ها مشكل مردم را مسئله اصلي خويش دانسته‌اي و در رفع آنها ذره‌اي اهمال و كوتاهي نكرده‌اي. 

 تصريح كرد: می‌دانیم که امروز برای نجات مردم و حل مشکلات آنها به میدان كار و عمل آمده‌ای و يقين دارم در شرايطي كه صنعت كشور از نامديريتي رنج مي‌برد و تجارت كشور دچار ناكارآمدي شده است و بازرگاني به فراموشي سپرده شده و جاي خود را به واردات تام داده است، مي‌تواني با نسخه شفابخش خويش براساس تجارب مديريتي گذشته به ديوارهاي درهم ريخته اين وزارتخانه كمك كني و لبخند آفرين بر روي لب‌هاي مردان و زنان و فرزندان سرزميني باشي كه امروز تنها دغدغه‌شان اشتغال و امنيت شغلي و تامين معيشت است. 

 محمودي با اظهار اميدواري از اينكه ان شالله دكتر شريعتمداري با آراي بالاي اعتماد نمايندگان مردم در خانه ملت به وزارت صنعت، معدن و تجارت راه خواهد يافت و حماسه‌اي ماندگار در خدمت به مردم به يادگار خواهد گذاشت گفت: دكتر شريعتمداري هميشه همچون سربازي جان بركف در پاي آرمان‌هاي انقلاب وكشور ايستاده است.


منبع: صدای صنعت

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر