کد خبر: ۸۴۷۱۴
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با اشاره به حضور ۶ وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم در جلسه صبح امروز این فراکسیون گفت که مجموع نگاه‌ها به این وزرا مثبت و سازنده بود.
جمهوریت؛

علیرضا رحیمی  اظهار داشت: فراکسیون امید امروز صبح میزبان وزرای پیشنهادی راه و شهرسازی، خارجه، اطلاعات، دادگستری، نفت و بهداشت بود. جلسه‌ای که به ارائه برنامه‌ وزرا و پرسش و پاسخ اختصاص پیدا کرد.

وی افزود: در این جلسه وزرای پیشنهادی برنامه‌های خود را توضیح دادند و اعضای فراکسیون امید سوالات جدی در حوزه ملی و منطقه‌ای و برنامه‌های وزرا مطرح می‌کردند سوالاتی که بعضا از جانب وزرا پاسخ داده شد.

رحیمی خاطرنشان کرد: مجموعا نگاه‌ها نسبت به این ۶ وزیر پیشنهادی مثبت و سازنده بود. بحث چالشی با هیچ وزیری مطرح نشد که می‌توان در مجموع جو را مثبت ارزیابی کرد. البته این جلسات مختص به استماع و پرسش و پاسخ است. ارزیابی نهایی در جلسه روز چهارشنبه هفته جاری انجام می‌شود و فراکسیون امید جمع بندی خود را در جلسه روز پنجشنبه نسبت به کل کابینه اعلام می‌کند.

وی در پایان با بیان اینکه جلسه صبح فراکسیون از ساعت ۷ آغاز شد،‌ گفت که فراکسیون امید در جلسه بعد از ظهر میزبان وزرای پیشنهادی ارتباطات، کشاورزی،‌ کشور و ورزش و جوانان است که به نظر می‌رسد تا ساعت ۲۰ به طول بیانجامد.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر