کد خبر: ۸۴۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
محمدی انارکی:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: وزرای اقتصادی معرفی شده برای کابینه دوازدهم را افرادی با حسن سابقه و تجربه بالا تشکیل می‌دهند که این ویژگی‌های می‌تواند به بهبود مشکلات کمک کند.
جمهوریت؛
احمد محمدی انارکی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و گو با شبکه خبری جمهوریت با بیان اینکه با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری بر بهبود معیشت مردم افراد قابل قبولی در بحث اقتصادی کابینه معرفی شدند، اظهار داشت: افرادی که به عنوان تیم اقتصادی دولت آینده معرفی شدند قدرت این را دارند مشکلات مربوط به اشتغال و معیشت مردم را حل کنند و در بهبود این مهم بکوشند.
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با تاکید به استفاده هر چه بیشتر از فرصت برجام در بحث اقتصادی، خاطرنشان کرد: وزرای جدید باید در جذب سرمایه خارجی و سامان دادن به سرمایه‌های داخلی کوشا باشند، مردمی شدن اقتصاد و تاکید به اقتصاد خصوصی از دیگر اولویت‌هایی است که وزرای جدید باید به آن توجه کنند.
وی با بیان اینکه وزرای اقتصاد و صنعت و معدن و تجارت دارای حسن سابقه و عملکرد شایسته در گدشته هستند، تاکید کرد: مسعود کرباسیان که به عنوان وزیر اقتصاد معرفی شده از با تجربه‌ها و قدیمی‌های این عرصه است و عملکرد درخشانی در مدیریت گذشته خود در گمرک داشته است در نتیجه فکر می‌کنم در وزارت اقتصاد نیز موفق عمل کند.
احمد محمدی انارکی در ادامه افزود: حسن عمل و سابقه آقای شریعتمداری نیز که به عنوان وزیر صنعت، معدن و تحارت معرفی  شدند نیز نیاز به تمجید ندارد چرا که وی در هر سمتی که بوده است با عملکرد درخشان نشان داده است مدیری قابل و با ظرفیت است از همین جهت وزرای اقتصادی خوبی در کابینه دوازدهم به چشم می‌خورد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تیم اقتصادی دولت دوازدهم از دوره پیش بسیار قوی‌تر است، تصریح کرد: عملکرد اقتصادی دوره اول دولت دکتر روحانی مناسب بوده است لذا با توجه به اینکه تیم اقتصادی کابینه جدید را افراد با سابقه و قوی‌تری تشکیل می‌دهند باید روند رو به رشد دوره قبلی را ادامه دهند تا بتوانیم از مشکلات پیشرو با موفقیت عبور کنیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر