کد خبر: ۸۴۵۸۹
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
کبیری در گفت‌و گو با جمهوریت:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: لیست کابینه دوازدهم که به مجلس ارائه شده در برخی از موارد دچار مشکل است اما در کلیت قابل قبول است.
جمهوریت؛
تقی کبیری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و گو با شبکه خبری جمهوریت با بیان اینکه اسامی افرادی که بر ای کابینه معرفی شدند اکثرا افرادی شایسته را تشکیل می‌دهند، اظهار داشت: لیست کابینه دوازدهم خیلی اده‌آل نیست اما در کلیت قابل قبول است و اکثرا افراد دارای حسن سابقه هستند.
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از اسامی در لیست کابینه دوازدهم در دوره قبل عملکرد قابل قبولی نداشتند، خاطرنشان کرد: برخی از وزرا در دوران دولت یازدهم عملکرد مناسبی نداشتند و موجب انتقاد به عملکرد دولت شدند اما میبینیم که این بار نیز معرفی شدند.
وی با بیان اینکه تیم اقتصادی کابینه را افرادی قوی تشکیل داده‌اند، تصریح کرد: مسعود کرباسیان که سابقه مدیریت گمرک را در رزومه خود دارد می‌تواند با امتدا مسیر طیب‌نیا مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.
تقی کبیری با بیان اینکه اولویت اقتصادی کشور اشتغال‌زایی و مبارزه با فساد باشد، تاکید کرد: مسعود کرباسیان با توجه به عملکرد و سابقه خود می‌تواند مشکلاتی نظیر رکود و بیکاری را حل کند البته نباید از زحمات طیب‌نیا که منجر به تثبیت تورم شد به راحتی گذشت.
وی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: کابینه با اینکه مشکلاتی دارد اما کلیت مناسبی را در بر می‌گیرد از همین رو همه باید از دکتر روحانی حمایت کنیم تا با وحدت بر مشکلات کشور فائق آییم.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر