کد خبر: ۸۴۳۰۵
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۷
«جمعه شب برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری در حالی در شبکه نسیم به روی آنتن رفت که دو شب پیاپی این برنامه میزبان دو بازیگر فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» به کارگردانی مهران مدیری بود.»
جمهوریت؛ «دو شب پیش امیر جعفری که البته بازیگر مطرح و شناخته شده سینما، تئاتر و تلویزیون است و نیازی به حضور در برنامه‌های اینچنینی برای بیشتر مطرح شدن ندارد و این روزها علاوه بر «ساعت ۵ عصر» فیلم سینمایی «اکسیدان» را نیز روی پرده دارد، مهمان مدیری در این برنامه شد.
 
جمعه‌شب نیز نگین معتضدی، دیگر بازیگر اولین سینمایی مدیری که البته به اندازه جعفری هم در میان عموم مردم شناخته شده نیست، در «دورهمی» حاضر شد. او  پیش از این نیز در سریال «ویلای من» که در شبکه نمایش خانگی توزیع شد، با مدیری همکاری داشت.
 
حضور پشت هم این دو بازیگر این سوال را در ذهن به وجود می‌آورد که مگر برنامه «دورهمی» که از آنتن رسمی تلویزیون پخش می‌شود، ملک شخصی کارگردانی است که به راحتی می‌تواند برای تبلیغ فیلمش هم که شده پشت سر هم بازیگران فیلم‌اش را به برنامه‌ای که در تلویزیون دارد دعوت کند.
 
البته پاسخ این سوال تا حدودی روشن است. وقتی تلویزیون آنتن خود را به یک شرکت تجاری می‌فروشد، آن شرکت و مهران مدیری هم با خیال راحت برنامه تلویزیونی را ملک مطلق خود تلقی می‌کنند و بازیگران فیلم‌هایشان را پشت سر هم به برنامه دعوت می‌کنند. اما این که تلویزیون اجازه این جولان را به برنامه‌ای که حتی به شرکتی تجاری فروخته شده، می‌دهد و نظارتی بر آن ندارد، کماکان مبهم است.»
منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر