کد خبر: ۸۳۱۸۴
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۲
سرمربی بارسلونا اعلام کرد که نقش ستاره آرژانتینی تیمش تغییر نخواهد کرد.
جمهوریت؛

به نقل از آس، ارنستو والورده پس از چند روز کار در باشگاه بارسلونا به عنوان سرمربی در نخستین نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. سرمربی اسپانیایی گفت: از شرایط کنونی راضی‌ام. تیم شادی را می‌بینم و وظیفه‌ام اصلاح برخی از مسائل است. باید همه چیز را درست کنیم. از بودن در این تیم خشنودم.

والورده افزود: اکنون زمان صحبت درباره بازیکنانی که در این تیم بازی نمی‌کنند، نیست. باید توجه‌مان روی همه باشد. با این حال تیم بزرگی داریم. از داشتن چنین بازیکنانی خشنودم. باید شرایط هر پست را بسنجم. آنها در واقع بازیکنان خیلی خوبی هستند.

او درباره آندرس اینیستا گفت: پس از سه روز کار کردن نگرانی داشتن خیلی زود است. نمی‌توانم آینده را پیش‌بینی کنم اما می‌خواهم اینیستا خشنود باشد و برای تیم بازی کند. همچنین احساس مهم بودن داشته باشد. پیدا کردن بازیکنی در سطح او سخت است.

سرمربی بارسلونا درمورد سه مهاجم این تیم اظهار کرد: لیونل مسی، لوییس سوارس و نیمار از اهمیت خود آگاهند و می‌دانند چگونه بازیکنان حریف را تحت فشار قرار دهند. برای من همه چیز جدید است. باید آنها را خوب بشناسم و سپس را هدایت کنم.

والورده افزود: مسی بازیکن خاصی است که نقشش در تیم مانند گذشته خواهد ماند. او می‌تواند همه جا بازی کند و نمایش خوبی داشته باشد. او تیم را به جهت مثبت می‌برد. بودن مسی در تیم احساس آرامش می‌دهد. بازیکنان کمی می‌توانند او را متوقف کنند.

والورده درباره امضای قرارداد با بازیکن جدید گفت: بازیکنانی را درخواست کرده‌ام. این موضوع مهم است چون بهترین‌ها در تیم من بازی خواهند کرد. خواهان بازیکنان خوبی هستم. باشگاه بر نقل و انتقالات نظارت دارد. بهتر کردن تیمی که در اختیار داریم کمی سخت است.

او درباره خرید وراتی اظهار کرد: تنها به یک بازیکن فکر نمی‌کنیم. فعلا به کار کردن با بازیکنانی که در اختیار دارم فکر می‌کنم.  باشگاه برای تقویت تیم تلاش می‌کند. با این حال داشتن بهترین تیم سخت است.


منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر