کد خبر: ۸۱۲۶۱
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
عبدالله ناصری در گفت وگو با جمهوریت مطرح کرد:
عضو شورای مشورتی اصلاح‌طلبان با اشاره به اینکه برخی تغییرات در دولت قطعی شده است، گفت: دکتر روحانی با انتقاد از افرادی که در انتخابات وی را همراهی نکردند این بار محکمتر می‌خواهد به چینش کابینه بپردازد.
جمهوریت؛
عبدالله ناصری عضو شورای مشورتی اصلاح‌طلبان در گفت و گو با شبکه خبری جمهوریت با بیان اینکه تغییرات در دولت دوم آقای روحانی قطعی است، اظهار داشت: برخی از اعضای کابینه فعلی از تغییر سخن گفتند و از طرفی نیز خود دکتر روحانی تعبیراتی به کار برده است که برخی از دولتمردان دولت را در کارزار انتخاباتی همراهی نکردند و موجب دو قطبی در دولت شدند که این افراد مطمئنا در کابینه جدید جایی ندارند.
عضو شورای مشورتی اصلاح‌طلبان با اشاره به اینکه یکی از مهمترین مطالبات اجتماعی انتخابات در حوزه اقتصادی بوده است، تصریح کرد: بعد از امضای برجام مطالبات معیشتی گسترده‌ای در جامعه شکل گرفت که تیم اطلاع‌رسانی دولت نظیر سخنگو در آگاهی افکار عمومی موفق عمل نکرد که این ضعف تبدیل به پاشنه آشیل دولت در انتخابات شد.
وی با بیان اینکه بدون تردید تیم اطلاع‌رسانی در دولت جدید باید پویاتر شود، خاطرنشان کرد: همچنین در چهارسال بعدی دولت مسئله معیشت، اقتصاد و اشتغال برای رییس جمهور بسیار حیاتی است لذا تغییرات حوزه اقتصادی دولت نظیر  وزارت کار و تامین اجتماعی، اقتصاد، صنعت، معدن و تجارت و همچنین برنامه و بودجه باید مورد بازبینی و تقویت قرار گیرد.
وی با بیان اینکه تغییرات در وزارت صنعت و اقتصاد قطعی شده است، گفت: در برخی وزارت‌خانه‌ها نظیر کار، ورزش نیز صدای تغییراتی در جهت بهبود و کارآمدی این ارگان‌ها به گوش می‌رسد که در مجموع این رفت‌آمدها به نفع دولت و مردم است.
عضو شورای مشورتی اصلاح‌طلبان افزود: همچنین در حوزه اطلاع‌رسانی که ضعف خود را در انتخابات نشان داد نیز گمان می‌رود با تغییراتی مواجه شود چرا که در صدر این هیئت یعنی سخنگو بیشتر به اعلام مصوبات دولت می‌پردازد تا آگاهی بخشی افکارعمومی در باب خدمات دولت.
عبدالله ناصری در پایان بیان اینکه دست دولت در انتخاب افراد توانمند بسته نیست، تاکید کرد: دکتر روحانی  تیم‌هایی را تشکیل داده است تا افراد کارآمد در همه عرصه‌ها را معرفی کنند تا با ترمیم بخشی از کابینه مشکلات پیش روی دولت حل شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر