کد خبر: ۸۱۰۹۶
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
داروسازی دکترعبیدی به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و بزرگترین تولیدکنندگان دارو در ایران با اندوخته بیش از 70 سال دانش و تجربه همواره تلاش کرده با بهره‌گیری از فناوری‌های روز دنیا و توجه به استانداردهای بین‌المللی در تولید انواع دارو در مسیر کمک به توسعه بهداشت، ارتقاء سطح سلامت و بهبود کیفیت درمان حرکت کند.
جمهوریت؛

اهمیت بهره‌گیری از فناوری‌های نوین، توجه به کیفیت و رعایت استاندارد در تولید انواع دارو

یکی از گروه‌های دارویی که در این مجموعه تولید می‌شود انواع داروهای سرماخوردگی اعم از شربت‌ و قرص‌ به تفکیک بیماران کودک و بزرگسال است.

تولید داروهای سرماخوردگی این مجموعه حاصل تلفیق تخصص، تجربه و دانش داخلی و علم و تکنولوژی روز دنیا است، که منجر به تولید داروهایی شده‌است که از نظر کیفیت با نمونه‌های خارجی رقابت کرده و با کاهش هزینه‌های تولید، امکان دسترسی به این محصول برای تمامی اقشار جامعه فراهم شده‌است.

باتوجه به تأکید شرکت داروسازی دکترعبیدی بر حفظ و ارتقاء مستمر کیفیت داروها، محصولات این مجموعه بالاخص در بخش داروهای سرماخوردگی موفق شده‌ تا رضایت توأم دکتر و بیمار را تأمین کند.

این مجموعه به عنوان یک واحد تولیدی، همواره حرکت در مسیر برنامه‌‌ها و سیاست‌های اقتصادی کلان کشور را در دستور کار قرار داده تا علاوه بر عمل به مأموریت‌های خود در حوزه بهداشت و درمان، بتواند در حرکت چرخ اقتصاد و بهبود جایگاه صنعت کشور حضوری اثرگذار داشته‌باشد.

پایان پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر