کد خبر: ۸۰۹۴۳
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
سارقی که پیش از این ۲۹ بار به جرم جیب‌بری دستگیر شده بود، برای بار سی‌ام نیز در حین جیب‌بری در اتوبوس بی‌آر‌تی دستگیر شد.
جمهوریت؛ «در پی وقوع سرقت‌های مشابه به شیوه جیب‌بری در محدوده ایستگاه‌‌هایBRT مناطق مرکزی شهر تهران به ویژه در محدوده چهارراه ولیعصر، طرح شناسایی و دستگیری سارقین جیب‌بر از سوی پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ به مرحله اجرا گذاشته شد.

بیست‌وسوم اردیبهشت ماه در زمان حضور نامحسوس کارآگاهان پایگاه سوم آگاهی در محدوده ایستگاه‌های BRT محدوده چهارراه ولیعصر و خیابان انقلاب، کارآگاهان موفق به شناسایی یکی از سارقین جیب‌بر حرفه‌ای و سابقه‌دار در حین ارتکاب سرقت شدند که بلافاصله این شخص دستگیر و در همان بازرسی اولیه از وی، چند دستگاه گوشی تلفن همراه و مدارک شناسایی متعلق به افراد غیر کشف شد.

در بررسی سوابق متهم مشخص شد که متهم به نام «جمشید . س» (متولد ۱۳۴۵) از سال ۱۳۶۴ تاکنون ۲۹ بار در شهرهای پرتردد و پرجمعیت کشور به ویژه تهران و همچنین شهرهای زیارتی (مشهد) و توریستی (اصفهان و...) به اتهام سرقت به ویژه جیب‌بری دستگیر و روانه زندان شده است.

متهم که از مجرمین سابقه‌دار و بسیار حرفه‌ای در زمینه جیب‌بری است، در اظهارات اولیه منکر هرگونه سرقت شد اما پس از شناسایی صاحبان گوشی‌های تلفن همراه و مدارک شناسایی به عنوان مالباختگانی که همگی آنها به شیوه جیب‌بری مورد سرقت قرار گرفته بودند، به ناچار به سرقت از این افراد اعتراف کرد.»

منبع: ایسنا
برچسب ها: جیب بر ، دستگیر ، سارق
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روی خط خبر