کد خبر: ۸۰۵۸۵
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۴
شبکه‌های سراسری صداوسیما تا آغاز بخش خبری ساعت ۱۴ شبکه اول، به موضوع حادثه تروریستی امروز ورود نکردند.
جمهوریت؛ در ساعات ابتدایی حادثه‌ی تیراندازی در مجلس و حرم مطهر امام (ره)، صداوسیما پرداختن رسانه‌ای به موضوع را به شبکه‌های بین‌المللی خبری‌اش چون شبکه خبر، پرس تی‌وی و العالم سپرده بود و شبکه‌های سراسری بدون پخش حتی زیرنویسی، به پخش برنامه‌های روتین خود ادامه دادند.

سه ساعت پس از این حادثه، شبکه اول سیما همزمان با پخش اخبار ساعت ۱۴، اولین شبکه‌ سراسری بود که اخبار مربوط به حملات تروریستی تهران را اعلام کرد.

در بخش خبر ساعت ۱۴ شبکه یک سیما، گزارشی از دو حمله تروریستی به ساختمان مجلس شواری اسلامی و حرم مطهر امام خمینی (ره) ارائه داده شد.

در این بخش خبری با ارایه تصاویر و فیلم‌هایی از حملات تروریستی صبح امروز تهران، گزارشی روایتی به ترتیب زمان از اتفاقات تروریستی، شنیده‌ها، تعداد مجروحان و کشته‌شدگان ارائه داده شد. همچنین در این گزارش، تصاویری که تا آن لحظه در شبکه بین‌المللی خبر نمایش داده نشده بود، پخش شد.

در ادامه این گزارش خبری، صحبت‌های علی لاریجانی، رییس مجلس شواری اسلامی در پایان جلسه امروز مجلس قرائت شد.

در ادامه گفت‌گویی زنده با بروجردی، نماینده مجلس درباره حادثه تروریستی امروز صورت گرفت؛ این نماینده مجلس به بیان توضیحاتی درباره نحوه وقوع این حادثه تروریستی در ساختمان مجلس پرداخت.

همچنین گفت‌گویی زنده با خبرنگار صداسیما مقابل ساختمان مجلس شواری اسلامی صورت گرفت. این خبرنگار اظهار امیدواری کرد که تا یک ساعت دیگر تروریست‌های مجلس شواری اسلامی به هلاکت خواهند رسید.

همچنین گزارشی کوتاه از شرایط برقراری امنیت در حرم امام خمینی (ره) ارایه داده شد.

در ادامه ذولفقاری، معاون امنیتی ویزر کشور با حضور در استودیو بخش خبری ساعت ۱۴ به بیان توضیحاتی درباره نحوه اجرای حملات تروریستی امروز تهران و برخورد نیروهای امنیتی پرداخت.

در پایان ارتباطی مستقیم با خبرنگار مستقر صداوسیما در حرم امام خمینی (ره) برقرار و گزارشی از نحوه برخورد با تروریست‌ها ارائه داده شد.

منبع: ایسنا
اخبار مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر