کد خبر: ۸۰۳۷۸
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
اسامی فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند پویانمایی سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد.
جمهوریت؛ به نقل از ستاد اطلاع رسانی سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، اسامی 32 فیلم پذیرفته شده در بخش فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند پویانمایی به شرح زیر اعلام شد:

«آدم خانگی» / کارگردان: مرضیه ابرارپایدار / تهیه‌کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
«داگبین» / کارگردان: آتوسا غفاری/ تهیه کننده: مجتبی تاجی
«بابا» (خارج از مسابقه) / کارگردان: بهرام عظیمی / تهیه کننده: محمد ابوالحسنی
«بزغاله های ابری» / کارگردان: حمید کریمیان/ تهیه کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
«بیشه مثل ها (خربزه خوردی پای لرزش هم میشینی)»/ کارگردان: محسن نظرپور/ تهیه کننده: حسین نظرپور
«پروانگی»/ کارگردان: علی عزیزی/ تهیه کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
«پسرک»/ کارگردان و تهیه کننده: مونا عبداله شاهی
«پنجره فولاد»/ کارگردان: ساره شفیعی پور / تهیه کننده: علی ثابت نیا
«درخت پرتغالی»/ کارگردان: امیرهوشنگ معین / تهیه کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
«رویاها در یک روز»/ کارگردان: صادق جوادی/ تهیه کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
«زندگی مورچه ها»/ کارگردان: مهرداد شیخان/ تهیه کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
«سایه ای که نور شد»/ کارگردان: سبحان سربندی/ تهیه کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
«سایه روشن»/ کارگردان و تهیه کننده: زهرا بزرگ زاده
«سوزن بان»/ کارگردان: مهدی خرمیان/ تهیه کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
««سیاه یا سفید»/ کارگردان: محمدعلی سلیمانزاده/ تهیه کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
«عصر وارونه» (اپیزود فست فوت)/ کارگردان: هادی امیری، رها فرجی/ تهیه کننده: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان
«کودکان»/ کارگردان: هادی محمدیان طبقی/ تهیه کننده: حامد جعفری
«گل و بلبل»/ کارگردان و تهیه کننده: مهدی آقاجانی
«لایت سایت»/ کارگردان: سید مسلم طباطبایی/ تهیه کننده: سیمین فرخ احمدی
«ماجراهای درازگوش و عرعرک»/ کارگردان: مهدی شاد/ تهیه کننده: محمدمهدی خداکرمی
«مجلس آینه»/ کارگردان: مهدی آقاجانی/ تهیه کننده: مسعود صفوی
«من تنها نیستم» کارگردان و تهیه کننده: امین ملکوتی خواه
«من، پنجره و گربه»/ کارگردان: فاطمه گودرزی/ تهیه کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
«مومو»/ کارگردان:هادی طبسی، رسول طشت زرین/ تهیه کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
«میم»/ کارگردان: سید محمدرضا خردمندان/ تهیه کننده: حوزه هنری انقلاب اسلامی، باشگاه سوره
«ناگهان باد برمی خیزد»/ کارگردان و تهیه کننده: ادریس سامانی
«نمکی»/ کارگردان: هاجر مهرانی/ تهیه کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
«هزار افسان»/ کارگردان: اصغر صفار، عباس جلالی یکتا/ تهیه کننده: اصغر صفار، پویانمایی صبا
«هیچ کس»/ کارگردان و تهیه کننده: الهام طرقی
«وقت خوابه»/ کارگردان: مهناز یزدانی/ تهیه کننده: حسین نظرپور
«بازی های سنتی کودکان ایرانی» (اپیزود الک و دولک) / کارگردان و تهیه کننده: ابوالفضل رازانی
«دیو سیاه دم به سر» / محصول شبکه استان اصفهان

محمدعلی صفورا، امیرمسعود علمداری، سعیده ذاکری، سیدعلی مُفضّلی و وحید نصیریان اعضای هیات انتخاب این بخش هستند.
سی‌امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از ٩ تا ١٥ تیر در اصفهان برگزار می‌شود.
منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر