کد خبر: ۸۰۲۳۲
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۹
به مناسبت روز جهانی صلح، دومین جشنواره نقاشی «رنگ صلح» با موضوع (هنر، انسان، صلح) شهریور ماه در برج میلاد تهران برگزار می‌­شود.
جمهوریت؛ بر اساس خبر رسیده؛  بهناز پورنگ -دبیر دومین جشنواره رنگ صلح- با اعلام این خبر گفت: این دوره جشنواره با هدف به نمایش گذاشتن نقش عمیق هنر در ایجاد صلح و همبستگی بین ملل مختلف و معرفی و ارج نهادن به تلاش­‌های خلاقانه هنرمندان فعال در این زمینه، در سه گروه سنی کودکان ۷ تا ۱۲سال نوجوانان ۱۳تا ۱۸سال و بزرگسالان (بدون محدوده سنی) برگزار می­‌شود.

وی با بیان اینکه جهانی شدن صلح نیازمند آموزش و نهادینه شدن در وجود هر انسانی است، افزود: برقراری صلح در درون خود و جامعه باعث آرامش و زیبایی در زندگی بشریت خواهد شد و هنر در شکل­‌گیری این مهم نقش به سزایی دارد.

به گفته پورنگ در این جشنواره به  شرکت­‌کنندگان گواهی حضور اعطاء و از نفرات برگزیده تقدیر می‌­شود.

هنرمندان برای شرکت در این جشنواره می­‌توانند حداکثر ۵ اثر با موضوع هنر، انسان و صلح از طریق تلگرام به شماره ۰۹۱۲۳۸۰۹۰۳۱،۰۹۱۲۶۱۰۴۰۲۲و از طریق اینترنت به آدرس pooyandegan۱@gmail.com ارسال کنند.

آثار ارسال شده رنگ و روغن باید در بوم دیپ یا قابی و باقی تکنیک­ها به صورت شاسی و همچنین ابعاد آثار ارسالی برای نوجوانان و بزرگسال ۵۰*۷۰، ۶۰*۸۰ ، ۶۰*۶۰ و برای کودکان ۵۰*۵۰ باشد.

علاقه‌مندان می‌­توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، به دبیرخانه این جشنواره در تهران، بزرگراه رسالت، نرسیده به چهارراه سرسبز، روبروی ساختمان ۷۱۱ ،پلاک ۶۶۲،طبقه اول، آموزشگاه پویندگان مراجعه کنند.

منبع: ایسنا
اخبار مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر