کد خبر: ۸۰۰۶۶
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۹
آخرین جلسه تمرینی تیم ملی والیبال قبل از اعزام به هفته اول مسابقه‌های لیگ جهانی در ایتالیا، در حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار شد.
جمهوریت؛ آخرین جلسه تمرین تیم ملی والیبال در فضایی کاملا منضبط و تحت هدایت ایگور کولاکوویچ امروز (دوشنبه) آغاز شد.

- در این جلسه تمرینی که در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار شد، اصحاب رسانه و خبرنگاران حضور داشتند و از نزدیک شاهد تمرین ملی‌پوشان بودند.

- دبیر فدراسیون والیبال و عباس برقی و بهنام محمودی از دیگر افراد حاضر در سالن بودند.

- بلندقامتان ایران ابتدا به گرم کردن پرداختند. پس از آن بازیکنان به دستور کولاکوویچ در دو گروه رو درروی یکدیگر قرار گرفتند. در یک سوی میدان تقریبا بازیکنان اصلی تیم ملی شامل سعید معروف، فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور، امیر غفور، مهدی مرندی و محمد غلامی حاضر بودند و در سوی دیگر بقیه بازیکنان قرار داشتند. با توجه به شرایط و نوع تمرین‌های امروز، به نظر می‌آمد هدف سرمربی تیم ملی بیشتر مرور تمرین‌ها است به همین دلیل در ابتدا حملات با توپ‌های بلند مرور شد.

- مربیان ایرانی حاضر در کادر فنی توپ‌ها را مستقیم برای پاسورها می‌فرستادند و پاسورها این توپ‌ها را به بازیکنان بلندزن ارسال می‌کردند.

- پس از تقریبا 45 دقیقه تمرین، بازیکنان به مدت 5 دقیقه به استراحت پرداختند و سپس به دستور کولاکوویچ در داخل میدان جمع شدند و به صحبت‌های سرمربی تیم ملی گوش دادند.

- پس از آن ملی‌پوشان در قالب همان تیم‌ها دوباره جای گرفتند اما این بار هدف افزایش توانایی در امر دفاع و سرویس بود. بازیکنان پشت خط زن در منطقه یک سرویس می‌زدند و سپس تیم دریافت کننده باید پس از دریافت مناسب، توپ را به پاسور می‌رساند و سپس مهاجم  می‌بایست از سه دفاع توپش را می‌خواباند.

- در پایان این تمرین همه بازیکنان دوباره به نکاتی که کولاکوویچ یادآور شد گوش دادند و سپس به سرد کردن پرداختند.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر