کد خبر: ۵۰۷۴
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۱
بازیگر فیلم سینمایی «روز واقعه» با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی برای اهل هنر نسبت پدری داشت، افزود: حال ما با آیت الله هاشمی رفسنجانی همیشه خوب بود.
جمهوریت؛ علیرضا شجاع نوری که روز سه شنبه همراه با سایر سینماگران در مراسم تشییع آیت‌الله هاشمی رفسنجانی حضور داشت، افزود: دلیل حضورم این است که به آیت الله هاشمی رفسنجانی بگویم؛ دیدم، فهمیدم، ممنونم.

وی با بیان اینکه هاشمی رفسنجانی برای اهل هنر تکیه گاه بود، ادامه داد: حال ما با آیت الله هاشمی رفسنجانی همیشه خوب بود زیرا نگاه همراه با سعه صدر ایشان برای ما خیلی دلگرم کننده بود.

بازیگر فیلم سینمایی «تردید» با بیان اینکه هنرمندان فضای آرام و دلگرم کننده احتیاج دارند، گفت: این فضا با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی برای آنها تامین می شد و به همین دلیل روابط خوبی میان هنرمندان و با او وجود داشت.

شجاع نوری خاطرنشان کرد: با مرگ ناگهانی آیت الله هاشمی رفسنجانی دلم ما خالی شد ولی یاد او همواره همراه ما خواهد ماند.

مراسم تشییع یار دیرین امام(ره) و رهبری از نخستین ساعات بامداد سه شنبه در دانشگاه تهران آغاز شد و با اقامه نماز توسط رهبر معظم انقلاب بر پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ادامه یافت.

پیکر رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی به خاک سپرده شد.
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام یکشنبه شب در سن 82 سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی پیوست.
منبع: ایسنا
برچسب ها: بازیگر ، وصف ، هاشمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر