کد خبر: ۵۰۳۰
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۲
سرمربی تیم فوتبال تاسیسات دریایی گفت: فوتسال ما الان جزء بهترین تیم‌های دنیاست خیلی‌ها آرزو دارند با تیم ملی فوتسال ایران بازی کنند.
جمهوریت؛

وحید شمسایی سرمربی تیم تاسیسات دریایی  گفت: من به عنوان عضو کوچکی از خانواده ورزش درگذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به مردم عزیز و جامعه ورزش تسلیت میگویم. بازی‌های این هفته از لیگ برتر هم به همین دلیل یک هفته به عقب افتاد.
وی در خصوص وضعیت تیم تاسیسات دریایی در لیگ برتر فوتسال گفت: جزء تیمهای بالانشین لیگ هستیم. تغییرات زیادی در تیم دادیم شش نفر از بازیکنانمان جدا شدند و زمان زیادی می‌برد تا به خواسته هایمان برسیم. تمام تلاشمان را کردیم ولی به آن چیزی که می‌خواستیم نرسیدیم. به هر حال تیمی که بهتر هزینه کند جایگاه بهتری هم کسب خواهد کرد. 
سرمربی تیم تاسیسات دریایی در ادامه افزود: نیم فصل دوم بسیار سخت تر خواهد بود چون یک سری از تیم‌ها برای نیفتادن و بعضی از تیم ها هم برای قهرمانی می‌جنگند که همین کار را سخت می‌کند ولی هیچ کس از قبل برنده نیست و ما هم فقط به آینده فکر می‌کنیم و امیدواریم بالانشین جدول باشیم چون شخصیت تیم جزء بالانشینان است.

وی همچنین عنوان کرد: شرایط سختی داریم و امیدوارم در همین سختی ها برگردیم. دنیای ورزش بالا و پایین زیاد دارد و می‌توانیم با سختی‌ها کنار بیاییم. 

شمسایی در خصوص تیم ملی هم اظهارداشت: فوتسال ما الان جزء بهترین تیم های دنیاست و خیلی‌ها آرزو دارند با تیم ملی ایران بازی کنند چون من عقیده دارم که هر تیمی که با تیم بزرگتر و بهتر از خودش بازی کند می‌تواند پیشرفت کند. 


ملی پوش سابق فوتسال همچنین گفت: باید برنامه ریزی مدون و طولانی داشته باشیم چیزی که تمام تیم های بزرگ دنیا دارند ما نباید برای ۲ ماه یا ۳ ماه برنامه ریزی کنیم بلکه باید  برنامه ۳ یا ۴ سال اینده را بچینیم. 
وی در پایان خاطرنشان کرد: من هنوز هم دارم درس یاد میگیرم ولی به مسئولین میگویم که از الان باید به فکر جام جهانی اینده باشند.

منبع: فارس
برچسب ها: شمسایی ، قهرمانی ، جنگ
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روی خط خبر