کد خبر: ۴۶۶۵
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۵
در گفت و گو با بانوی کارآفرین ایرانی:
مینا رئوف: یکی از دلایل موفقیت من در این زمینه انگیزه زیادی بود که داشتم و نه تنها هیچ شکستی مانع پیشرفت من نشد بلکه باعث شد با قدرت بیشتر به سمت جلو گام بردارم.
جمهوریت؛
به نقل از هنرنویس مینا رئوف، کارافرین ایرانی را در ادامه می خوانید:

*لطفا خودتان را معرفی کنید
- من مینا رئوف هستم مدیر سالن عروس مینا رئوف حدود هشت سال است که در این زمینه فعالیت میکنم. زمانی که وارد این رشته شدم دانشجوی رشته حسابداری بودم  و در سالن خواهرم کار میکردم ومسئول تست گرفتن از خانم هایی بودم که برای استخدام می آمدند که به مرور احساس کردم شخصا در انجام این کار مستعد هستم به همین منظور تصمیم گرفتم به مدت سه روز درهفته در سالن خواهرم مشغول به کار شوم و این شروعی بود برای ورود من به این حرفه.
*شما به عنوان یک بانوی فعال در عرصه کارآفرینی چه موفقیت هایی را تا به امروز کسب کردید؟
- از جمله پیشرفت هایی که در این چند سال داشتم این است که اولین سالنی که تاسیس کردم یک سالن خیلی کوچک بود که تنها با سه پرسنل شروع به کار عروس کردیم و بعد از یک سال توانستم جای بزرگ تر و با پرسنل بیشتری را اداره کنم که در حال حاضر حدودا با بیست پرسنل مشغول به کار هستم.
*در طول این سال ها با چه مشکلات و موانعی مواجه شدید؟
- بزرگترین مشکلی که خانم ها با آن مواجه هستند در زمینه مجوز است که با توجه به شغل و حرفه ما انجام این مراحل برای خانم ها سخت و دشوار است همچنین مدت زمان کاری در حرفه ما برای اکثر خانواده ها مشکل آفرین شده است.
*ممکن است درباره نکات کلیدی که موجب شده امروز به عنوان یک بانوی موفق در عرصه کارآفینی شناخته شوید توضیح دهید؟
- در وهله اول انگیزه زیادی بود که برای پیشرفت در این زمینه داشتم و نه تنها هیچ شکستی مانع پیشرفت من نشد بلکه باعث شد با قدرت بیشتر به سمت جلو گام بردارم.
*به عنوان یک بانوی موفق در کسب و کار چه پیامی برای بانوان دارید؟
- پیشنهاد می کنم اگر هر بانوی ایرانی استعدادهایی را در خودش حس می کند با قدرت و بدون ترس در آن راه قدم بردارد.
خوشحالم که پایگاه خبری هنرنویس این فرصت را در اختیار من قرار داد که بتوانم خودم را به جامعه معرفی کنم و امیدوارم که رسانه های دیگر هم بتوانند در این زمینه فعالیت کنند.

 

منبع: هنرنویس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر