پیروزی با ارزش استقلال و شکست دور از انتظار پرسپولیس

در بازی های هفته دوم لیگ قهرمان آسیا، استقلال در عمان با یک گل بر الهلال غلبه کرد و پرسپولیس در قطر با نتیجه سه بر یک مغلوب السد شد.
فاصله ناچيز محل سقوط هواپيما و فرودگاه ياسوج

فاصله ناچيز محل سقوط هواپيما و فرودگاه ياسوج

رنگ زرد محل برخورد هواپیمای ATR آسمان و رنگ قرمز فرودگاه یاسوج

توضیح یکی از دراویش درباره اغتشاشات پاسداران

یکی از دراویش با تکذیب عاملیت به شهادت رسیدن ماموران نیروی انتظامی در اغتشاشات شب گذشته خیابان پاسداران تهران، اظهار کرد: این اتفاق باعث ناراحتی دراویش نیز شده است، در مسلک و مرام دراویش انجام چنین حرکت‌هایی جایی ندارد.

پیکرهای سرنشینان هواپیمای مسافربری پیدا شد

پرواز شماره ۳۷۰۴ هواپیمایی آسمان از نوع ای تی آر ۷۲ با ۶۰ مسافر و ۶ خدمه ساعت ۸ صبح یکشنبه تهران را به مقصد یاسوج ترک کرد اما پس از ۵۵ دقیقه پرواز از صفحه رادار مرکز کنترل خارج شد و در منطقه کوهستانی پادنای سمیرم در جنوب استان اصفهان سقوط کرد. رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از رسیدن نیروهای هلال احمر و ارتش به اجساد سرنشینان هواپیمای تهران- یاسوج خبر داد. هنوز ۳۶ پیکر از سرنشینان هواپیمای آسمان پیدا نشده است
تایید تیراندازی در تجمع دراویش در تهران

تایید تیراندازی در تجمع دراویش در تهران

معاون امنیتی استانداری تهران با تایید خبر تیراندازی در منطقه تجمع دراویش گفت: هنوز از این تیراندازی و دلایل آن جزییاتی در دست نیست.
چرا بعضی‌ها دائم در حال خیانت‌ کردن هستند؟

چرا بعضی‌ها دائم در حال خیانت‌ کردن هستند؟

خیانت کردن می‌تواند یکی از مخرب‌ترین رفتارهایی باشد که در یک رابطه مرتکب می‌شوید. خیانت، اعتماد و اطمینان را نابود کرده و معمولا دیگر نمی‌توان این اعتماد از دست رفته را ایجاد کرد. همه این حقیقت را می‌دانند اما همیشه عده‌ای هستند که خیانت می‌کنند.
روس ها به خاطر ایران محجبه شدند

روس ها به خاطر ایران محجبه شدند

بازی دوستانه تیم ملی فوتسال زنان ایران و روسیه در تهران انجام شد و روس ها با درخواست ایران پذیرفتند که با حجاب در این مسابقه حضور داشته باشند.
آخرين پست خلبان پرواز سقوط كرده درباره هواپيماى ATR

آخرين پست خلبان پرواز سقوط كرده درباره هواپيماى ATR

عکس زیر پست ۱۰ روز قبل کاوه خلیلی خلبان دوم هواپیمای سقوط کرده ATR را نشان می دهد که در آن نوشته: بچه ها با ایرباس پرواز می‌کنند مردان با بوئینگ پرواز می‌کند قهرمانان با ATR پرواز می‌کند

چرا روحانی از «رفراندوم» حرف زد؟

این که چرا روحانی در این مقطع زمانی از رفراندوم سخن می‌گوید جای تامل و درنگ دارد. آیا روحانی احساس می‌کند برای تحقق وعده‌هایی که به مردم داده دارای اختیارات کافی نیست یا این که در عرصه بین‌المللی اتفاقات جدیدی ممکن است در حال رخ دادن باشد که ممکن است بازتاب آن در داخل کشور نمود بارزی داشته باشد؟
لاشه هواپیمای ART پیدا شد

لاشه هواپیمای ART پیدا شد

در سومین روز از تجسس امدادگران به صورت زمینی و هوایی، امدادگران و نجاتگران هلال‌احمر اعلام کردند که لاشه هواپیمای‌ تهران-یاسوج‌ پیدا شد.
تمرين عجيب استقلالى ها روى كمر رحمتى !

تمرين عجيب استقلالى ها روى كمر رحمتى !

در حاشيه تمرين شب گذشته بازيكنان استقلال در مسقط عمان
علت عدم ديدار

علت عدم ديدار "جهانگيرى" با رهبر انقلاب/معاون اول: طرفدار برخورد و دستگیری "احمدى نژاد" نیستم

( شما در انتخابات ریاست جمهوری بعدی شرکت خواهید کرد؟ ) اصلا به اینکه بعنوان کاندیدا شرکت کنم، حتی فکر هم نکرده ام
1
روی خط خبر