سعید مرتضوی: آرزو دارم رئیسی پیروز شود / به خاطر اینکه باید اصلح را انتخاب کرد، در سخنرانی رئیسی شرکت کردم / او مدیری توانا است

سعید مرتضوی: آرزو دارم رئیسی پیروز شود / به خاطر اینکه باید اصلح را انتخاب کرد، در سخنرانی رئیسی شرکت کردم / او مدیری توانا است

سعید مرتضوی با انتشار بیانیه ای، برای حجت الاسلام رئیسی آرزوی پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری کرد.

حمله‌ی جلیلی به روحانی و ولایتی

سعید جلیلی در همایش حمایت از سید ابراهیم رئیسی، به شدت از روحانی و ولایتی انتقاد کرد.

توصیه مراجع تقلید به محسن هاشمی

جشن باشکوه مبعث رسول اکرم(ص) در جنوب تهران با حضور محسن هاشمی، معاون عمرانی دانشگاه آزاد در یافت‌آباد تهران برگزار شد.
قالیباف، وعده‌ی بلند پروازانه‌اش را تکرار کرد

قالیباف، وعده‌ی بلند پروازانه‌اش را تکرار کرد

یک کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تاکید برتغییر سیاست‌های پولی و مالی در کشور، گفت: با کمک مردم ۵ میلیون شغل ایجاد می‌کنم.

افزایش هزار تومانی سکه طرح جدید در بازار تهران

در بازار تهران سه طرح جدید با هزار تومان افزایش یک میلیون و 220 هزار تومان و دلار با 7 تومان رشد 3760 تومان داد و ستد شد.

دیدار وزیران دفاع ایران و برزیل پس از ۴۰ سال

وزیر دفاع کشورمان با همتای برزیلی خود دیدار و گفت و گو کرد.

باقری: تمرین نکردن تصمیم خود بازیکنان بود

مربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بازیکنان این تییم برای دریافت مطالبات‌شان تمرین نکردند.

ضرورت ورود شرکت‌های ایرانی به بازار دارویی عراق

وزیر بهداشت گفت: 95 درصد داروها در ایران تولید داخل است و به بیش از 40 کشور دنیا صادرات دارو و تجهیزات پزشکی داریم اما سهم ما از بازار دارو در عراق کمتر از نیم درصد بازار دارویی این کشور است.

اردوغان: از رضا ضراب حمایت می‌کنیم

رئیس‌جمهور ترکیه در گفت‌وگو با رویترز درباره مسائل مختلفی از جمله بحران سوریه، پیوستن به اتحادیه اروپا و همچنین پرونده «رضا ضراب» صحبت کرد.
بهرام که گور می گرفتی همه عمر...

بهرام که گور می گرفتی همه عمر...

محمود احمدی نژاد در حالی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 96 به ریاست سازمان صدا و سیما نامه می نویسد و برای خود حق پاسخگویی در نظر می گیرد که در مناظره های سال 88 بدون در نظر گرفتن چنین حقی و لحاظ چنین موردی به رفیق شفیق خود در کسوت ریاست وقت سازمان صدا و سیما ، اتهامات سنگینی را به آقایان هاشمی ، ناطق نوری و دیگران وارد کرد.

پنهان‌کاری اوباما درباره مبادله زندانیان ایران و آمریکا

رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا با اشاره به اینکه اوباما با پنهان‌کاری،برجام را به جامعه آمریکا فروخت، از وزارت خارجه و دادگستری این کشور خواست تا تحقیقات درباره مبادله زندانیان ایران و آمریکا را از سر بگیرد.

جزئیات برنامه‌های نمایشگاه‌های کتاب

معاون خدمات شهری شهرداری تهران اقدامات شهرداری تهران برای برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب را تشریح کرد و گفت:شهرداری تهران با بسیج کلیه امکانات، آمادگی صدرصدی جهت برگزاری باشکوه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب را دارد.

روحانی: دخل و خرج دستگاه‌ها برای مردم شفاف می‌شود

رئیس جمهور از تهیه لایه شفافیت و تضاد منافع ذی نفعان از سوی دولت خبر داد و گفت: با اجرایی شدن لایحه شفافیت نیز همه دستگاه ها باید آنچه را که به دست می آورند و مواردی را که خرج می کنند شفاف اعلام کنند تا مردم از آن مطلع شوند.
وزارت خارجه موضوع دیدار نماینده پوتین با حجت الاسلام رییسی را شفاف سازی و گزارش آن را ارائه کند

وزارت خارجه موضوع دیدار نماینده پوتین با حجت الاسلام رییسی را شفاف سازی و گزارش آن را ارائه کند

با توجه به شائبه دخالت روسیه در انتخابات برخی کشورها این دیدار در این برهه زمانی ضرورتی نداشت و وزارت خارجه باید در این خصوص با دقت بیشتری عمل کند.
1
روی خط خبر